Speciální vana Kaldewei Centro Duo 1 – dokonalá kombinace velikosti a materiálu


Kaldewei Centro Duo 1

Velikost a materiál

Kaldewei Centro Duo 1 je speciální vana vyrobená ze smaltované oceli. Jedná se o materiál, který zajišťuje vysokou odolnost vůči poškození a trvanlivost. Navíc je vana bez porézních otvorů, a tedy se neusazuje na ní špína nebo bakterie.

Velikost – 180 x 80 cm

Velikost vany Kaldewei Centro Duo 1 je ideální pro ty, kteří mají rádi prostornou koupel. Rozměry vany jsou 180 x 80 cm, což vám zaručí dostatek prostoru jak pro vaši postavu, tak i pro relaxaci a odpočinek při koupání.

Velká vana

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Při nákupu Kaldewei Centro Duo 1 si musíte uvědomit, že balení vany nebude obsahovat madlo, nožičky ani podhlavník. Tyto doplňky si musíte dokoupit zvlášť podle vašich potřeb a vkusu.

Bez doplňků

Proč si vybrat Kaldewei Centro Duo 1?

Speciální vana Kaldewei Centro Duo 1 se svou velikostí, materiálem a designem řadí mezi nejlepší na trhu. Je vyrobena z kvalitní smaltované oceli, což zaručuje vysokou odolnost vůči poškození a trvanlivost. Navíc se jedná o lázeňský produkt, který vás dokáže dokonale uvolnit a zpříjemnit vaše koupelové chvíle.

Pokud máte zájem o Kaldewei Centro Duo 1 nebo se chcete podívat na další produkty od stejného výrobce, navštivte internetový obchod Esrom.cz. Na stránkách najdete širokou nabídku, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Klikněte zde pro více informací.