Skvělý design a pohodlí: Křeslo STRALIS od KONSIMO v barvě korálové!


KLASICKÉ KŘESLO Z KOLEKCE STRALIS BYLO NAVRŽENO PRO POHODLÍ A SPOLEHLIVÉ, DLOUHODOBÉ POUŽÍVÁNÍ.

Křeslo STRALIS je vyrobeno z vysoce kvalitní tkané látky – měkké a mimořádně příjemné na dotek – a je vhodné i pro intenzivní používání. Je nejen odolná proti oděru, ale také se snadno udržuje v čistotě.

Dokonale plní svoji roli v obývacím pokoji, pokoji a dokonce i v ložnici nebo pokoji pro teenagery. Silnou konstrukci podporují pevné a odolné nohy z masivního dřeva. Středně tvrdé sedadlo, optimálně tvarované opěradlo a boční opěrky ve vhodné výšce přispívají k mimořádnému pohodlí při používání tohoto stylového skandinávského křesla.

Elegance ve stylovém prostředí – OKOUZLUJÍCÍ KŘESLO, KTERÉ DOKONALE LADÍ S KLASICKÝMI A SKANDINÁVSKÝMI ARANŽMÁ, ZDOBÍ KAŽDÝ INTERIÉR.

Křeslo má mnoho barevných variant – růžová, žlutá, tmavomodrá, máta a šedá – vnese do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice výjimečnou atmosféru. Teplé barvy, jemné linie, prvky z masivního dřeva – tyto kombinace dokonale ladí, působí svěže a přirozeně.

Skandinávské křeslo STRALIS vypadá skvěle samostatně nebo ve společnosti taburetů a pohovky z této jedinečné kolekce. Je to vynikající investice do bytu, restaurace, hotelu nebo obchodního zařízení.

ROZMĚRY A VARIANTY

Rozměry křesla jsou následující: Šířka: 82 cm, Výška: 108 cm, Hloubka: 80 cm, Hloubka sedadla: 59 cm.

Dostupné varianty