Rotho KOŠ NA PRÁDLO, bílá – praktické řešení pro vaši domácnost

S tímto bílým košem od značky ROTHO bude přenášení prádla zábavné a úžasně pohodlné! Díky 4 měkkým držadlům nebudete mít otlačené ruce. Půvabný květinový dekor navodí pocit svěžesti a lehkosti. Umělohmotný koš má objem cca 50 litrů a je připraven stát se Vaším nepostradatelným pomocníkem.

Koš na prádlo: i běžné věci mohou být krásné!

Pokud si myslíte, že koš na prádlo musí být nudný a nezajímavý, opak je pravdou. Tentokrát volíme ROTHO a tento krásný bílý koš s květinovým dekorem dokáže vkusně doplnit interiér každé místnosti. Jeho praktičnost a funkčnost jsou dalším plusem.

Objem koše je cca 50 litrů, což stačí na praní i pro větší rodiny. Díky 4 měkkým držadlům se vám bude koš přenášet mnohem lépe a s menším úsilím. Celkové rozměry jsou 65,1 x 48,6 x 26,2 cm, takže vejde se do menšího prostoru, ale zároveň je dostatečně prostorný na to, aby se do něj vešlo všechno prádlo.

Pokud máte zájem, můžete si koš na prádlo zakoupit na https://www.velkynabytek.cz/produkt/rotho-kos-na-pradlo-bila.

Bílá barva a květinový dekor jsou vždy in

Bílá barva patří mezi nejčastější volby pro různé koše a to především kvůli její neutrálnosti a všestrannosti. Díky této barvě si můžete být jisti, že se koš bude hodit k různým typům podlahy, stěn, či k nábytku. A navíc kombinace bílé a květinového dekoru společně vytváří krásný letní a svěží pocit.

Někdy mohou být všechny ty pračky, sušičky, a další druhy prádla považovány za nepořádek, ale s tak krásným košem na prádlo se dá skoro říct, že se z vaší prádelny stane místo, které nebudete chtít opustit.

Shrnutí

Pokud hledáte praktický a zároveň estetický koš na prádlo, určitě stojí za to zvážit koš od značky Rotot. Nádherná květinová výzdoba na bílém pozadí dokáže vzrušit nejen vás, ale vaši celou domácnost. Ať už ho budete umístět do chodby, kuchyně nebo koupelny, bude králíčka a praktickým řešením pro vaši domácnost. Nakupovat jej můžete na https://www.velkynabytek.cz/produkt/rotho-kos-na-pradlo-bila.

náhodný obrázek

Pořizování kvalitních výrobků pro domácnost je velmi důležité. Proto se snažte investovat do kvalitního a praktického nábytku a doplňků, které nejen využijete, ale také si jich budete vážit a užívat si je. Koš na prádlo od Rotot je takovým výrobkem, který si zamilujete a budete s ním spokojeni. Proto neváhejte a investujte do něj co nejdříve.

náhodný obrázek