Předsíňová stěna HOLDON v bílém provedení s šedými dřevěnými detaily


Předsíňová stěna HOLDON – praktické i krásné řešení pro váš domov

Styl a účelnost jsou dvě zásadní vlastnosti, na které se při zařizování bytu a domu nejčastěji zaměřujeme. A právě spojení těchto dvou prvků nabízí moderní a elegantní předsíňová stěna HOLDON.

Bílé provedení s šedými dřevěnými detaily – pro kombinování se všemi styly

Stěna HOLDON je vyrobena z kvalitních materiálů a její bílé provedení s šedými dřevěnými detaily vytváří nevšední a moderní design. Díky neutralní paletě se stěna snadno kombinuje s jakýmkoliv interiérem.

„Hledala jsem stěnu do předsíně, která by byla praktická, ale zároveň by se mi líbila. HOLDON splnila obě kritéria, navíc se hodně líbí i mým hostům!“ sdílí své dojmy spokojená majitelka z Prahy.

Oáza klidu a pořádku v předsíni

Stěna HOLDON nabízí komplexní řešení pro uspořádání vaší předsíně. Uzavřený botník s měkkým zavíráním chrání vaší obuv před prachem a nepořádkem. Otevřená polička na vrchu je ideálním místem pro vystavení vašich nejkrásnějších kousků z výběru oblečení. K dispozici jsou i šikovné háčky na oděvy, které umožňují snadný přístup k vašim bundám, kabátům či šálám.

„Mám konečně dostatek prostoru pro všechny boty a nemusím se bát, že mi někam spadnou. HOLDON se mi perfektně vejde do předsíně a zároveň se stala vkusným dekoračním prvkem.“ potvrzuje usměvavá majitelka ze Zlína.

Jak vyřešit menší předsíňový prostor?

„Bydlím v bytě s menší předsíní, ale i tak jsem se rozhodla pro stěnu HOLDON.“, říká paní Tereza z Ostravy. „Je důležité umět využít každý prostor, který máme k dispozici. HOLDON mi umožnila ajťasu se vše v předsíni vešlo, aniž bych musela něco ze svého zbytečně vyhazovat.“

Díky své praktičnosti a úspornosti na prostoru je stěna HOLDON vhodným řešením nejen pro menší předsíně, ale i pro větší rodinné domy či byty s prostornými vstupními halami.

Nečekejte a pořiďte si stěnu HOLDON už dnes a užívejte si nový pořádek a styl v předsíni. Pro více informací a nákup přejděte na web prodejce.

Předsíňová stěna HOLDON

Předsíňová stěna HOLDON využívá každý dostupný centimetr prostoru

Předsíňová stěna HOLDON detail

Detail šedých dřevěných prvků na předsíňové stěně HOLDON