Objevte kouzlo Washingtonu D.C. s novým plakátem Travelposter ve velikosti 50 x 70 cm!


Objevte kouzlo Washingtonu D.C. s novým plakátem Travelposter

Krásné město na dosah ruky

Oživte své domácí stěny něžnými grafickými plakáty, které vás provedou nejkrásnějšími městy světa. Mezi nimi nesmí chybět ani americká metropole Washington D.C. S novým plakátem Travelposter budou mít vaše stěny něco, co nelze přehlédnout.

Plakát měří 50 x 70 cm a je tak dostatečně velký, aby dokázal zaplnit prostor na vaší stěně a vyniknout mezi ostatními dekoracemi. Na plakátu najdete vše, co je s Washingtonem D.C. spojeno – od Kapitolu přes Bílý dům až po nádherné parky a památníky.

Retro reklamní plakáty jako inspirace
Britský ilustrátor Henry Rivers při tvorbě plakátu čerpal inspiraci z původních retro reklamních plakátů. To mu umožnilo vytvořit naprosto autentický styl, který se však dokonale mistrovsky snoubí s moderním vzhledem. Plakát je tak naprosto unikátní a výjimečný.

Galerijní kvalita tištění
Samotné plakáty jsou tištěny v Berlíně kvalitními, UV-rezistentními barvami na papír galerijní kvality. Díky tomu můžete být jisti, že tento kousek bude na vaší stěně doslova zářit po opravdu dlouhou dobu.

Více než jen dekorace
Plakáty Travelposter nejsou pouze hezkou dekorací pro domácí interiér, ale představují i výbornou inspiraci pro cestování a objevování světa. Když se na plakát podíváte, rozhodně vás to nenaplňuje pouze krásou, ale také zvědavostí a touhou poznat svět.

Nakupujte s důvěrou
Nakupovat plakáty Travelposter na Brega.cz je bezpečné a jednoduché. Máte záruku vrácení peněz, pokud nejste s plakátem spokojeni, a můžete se těšit na rychlé dodání a vynikající zákaznickou podporu.

Zakupte si plakát Washington D.C. hned teď a začněte objevovat krásy tohoto úžasného města již dnes. Vložte své srdce a zároveň styl do svého interiéru a nechte se inspirovat k dalšímu cestování. Plakát Travelposter Washington D.C. je k dostání na Brega.cz.

https://www.brega.cz/produkt/plakat-travelposter-washington-d-c-50-x-70-cm