Novinka! Široká úložná komoda Linate v bílém lesku nebo dubu

Široká úložná komoda z programu Linate – stylový nábytek se zaoblenými liniemi působí velmi elegantně. Tuto úložnou komodu si zamilujete nejen pro její vzhled, ale především pro její praktičnost. Široké úložné prostory vám pomohou udržet vaše věci v pořádku a připravené k použití.

Design, který zaujme na první pohled

Tento kus nábytku je navržen s maximálním důrazem na detaily – od zaoblených linií až po kvalitní materiály. Úložná komoda Linate se hodí do každé moderně zařízené domácnosti, díky svému minimalistickému a elegantnímu vzhledu. Komoda je ideální pro ty, kteří chtějí uložit své věci bez kompromisů na designu a kvalitě.

Jedinečnou vlastností této komody je dřevodekor dub Truffel, že vytváří s lesklými bílými plochami příjemný kontrast a dokonale se hodí k moderně zařízenému bytu.

Komoda je navíc k dispozici v celkem dvou verzích – v bílém lesku a v dubu Truffel.

Praktická úložná komoda pro každodenní použití

S vysokou šířkou 160 cm a výškou 84 cm, tato úložná komoda má spoustu místa pro uskladnění všech vašich věcí. S celkovým počtem 4 zásuvek a 2 dveřmi s policemi, bude tento nábytek pro vás skvělým řešením pro uskladnění oblečení, lůžkovin, hraček a dalších věcí, které si chcete udržet v pořádku a snadno dostupné.

Zvažujete koupě této úložné komody? Pokud ano, doporučujeme vám zakoupit ji pouze od společnosti Sidonia, která vám zaručí kvalitu a spolehlivost nákupu. Navíc nyní můžete zakoupit tuto širokou úložnou komodu na stránkách společnosti Sidonia za zvýhodněnou cenu zde.

Tak neváhejte a zarezervujte si tuto úložnou komodu na svůj byt již dnes!