Nechte přírodu domovem – Zeleno-béžový venkovní koberec Ragami Lisbon, 200 x 290 cm


Nechte přírodu domovem

Zeleno-béžový venkovní koberec Ragami Lisbon, 200 x 290 cm

Zpříjemněte si chvilky strávené na terase či balkóně tímto stylovým kobercem od značky Ragami. Díky polypropylenu je totiž tento fešák odolný jak proti vlhkosti, tak i oděru, a vy se tak nemusíte bát jeho umístění i do venkovních prostorů. Na praktičnosti dodá i nenáročná údržba, kterou zvládnete pohodlně pomocí zahradní hadice.

Moderní design pro váš venkovní prostor

Tento venkovní koberec je nejen praktický, ale také velice stylový. Jeho zeleno-béžové pruhy přinášejí do vašeho venkovního prostoru příjemnou svěžest a způsobí, že se na vaší terase budete cítit jako v přírodě. Díky jeho modernímu vzhledu se k němu bude skvěle hodit jakýkoli venkovní nábytek a celkově vám pomůže vytvořit venkovní prostory, kde se budete cítit jako doma.

Odolný proti povětrnostním podmínkám

Jednou z největších výhod tohoto venkovního koberce je jeho odolnost. Díky použití kvalitního materiálu – polypropylenu – je tento koberec velice odolný. Můžete jej tedy klidně umístit na terasu nebo balkón a nemusíte se bát, že by se nějak rychle poškodil nebo zničil vlivem povětrnostních podmínek.

Nenáročná údržba

Když již mluvíme o praktičnosti, tak nenáročná údržba této podlahy patří taktéž k velkým výhodám. Stačí ji pohodlně umýt zahradní hadicí a celý venkovní koberec bude vypadat jako nový. Nemusíte se bát ani toho, že by se koberec rychle zašpinil. Díky polypropylenu odolnému vůči skvrnám se dokáže s nimi vypořádat bez problémů.

Závěr

Zkrátka, tento venkovní koberec od značky Ragami je skvělou volbou pro každého, kdo chce zpříjemnit si trochu chvilky strávené na venkovních prostorech. Jeho moderní vzhled, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nenáročná údržba jsou velice lákavými argumenty pro jeho pořízení. Pokud tedy hledáte stylový a praktický venkovní koberec, můžete si jej klidně objednat na velkynabytek.cz.

Venkovní koberec Ragami Lisbon

Přidejte si do svého venkovního prostoru kousek moderního designu a užijte si krásné letní chvíle na novém koberečku, který vám dokáže zpříjemnit pobyt na vaší terase.