Moderní sprchová baterie RAV SLEZÁK Amur s setem 150 mm a chromem (AM781.5/3)

Máte chuť si dopřát kousek luxusu ve vaší koupelně? Pokud ano, pak pro vás máme ideální řešení – moderní sprchovou baterii RAV SLEZÁK Amur s setem 150 mm a chromem (AM781.5/3).

Páková nástěnná SPRCHOVÁ BATERIE se sprchovým setem

Tato baterie nabízí kromě moderního designu také vysokou kvalitu a funkčnost. Jedná se o pákovou nástěnnou sprchovou baterii, která je velmi jednoduchá na používání. Díky přiloženému sprchovému setu získáte k baterii kompletní výbavu pro sprchování.

V chromovém provedení

Vzhledem k tomu, že moderní design této baterie lze sledovat i u chromového provedení, máte zaručeno, že si s ní v koupelně uděláte parádu. Chromové provedení totiž dodává této baterii na šmrncu a zároveň vypadá velmi elegantně.

Rozteč baterie 150 mm

Baterie je ideální pro sprchový kout nebo vanu. Rozteč baterie měří 150 mm, což zaručuje velmi snadnou instalaci a praktické používání. Díky tomuto parametru se baterie hodí jak pro menší, tak pro větší koupelny.

Pokud vás tato moderní sprchová baterie zaujala, neváhejte a objednejte si ji již dnes. Na našich stránkách klikněte zde a získejte kompletní nabídku.

Sprchová baterie

Sprchový set

Koupelna s baterií