Kvalitní rohová sedací souprava IMAGE v antracitovém provedení přináší pohodlí do vašeho interiéru

Jestli hledáte moderní designovou sedací soupravu, která zaplní váš obývací pokoj nejen vizuálně, ale i funkčně, pak rohová sedací souprava IMAGE od značky ASIR je tou správnou volbou. Tato sedací souprava nabízí nejen kvalitní zpracování, ale především vysokou míru pohodlí.

Sedací rohová souprava IMAGE v levém nebo pravém provedení

Díky tomu, že tuto sedací soupravu můžete objednat nejen v levé, ale i pravé variantě, si tak můžete vybrat to, co bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům. Image je k dostání ve čtyřech výrazných barvách, ale my se v tomto článku zaměříme především na antracitové provedení, které působí elegantně a je vždy dobrou volbou.

Navíc tato rohová sedací souprava je vybavena moderním sametovým potahem, který nabízí nejen skvělý vzhled, ale také pocit příjemného a měkkého materiálu.

sedací souprava IMAGE antracit

Dřevěná konstrukce z bukového dřeva je pevná, stabilní

Kvalitní sedací soupravu IMAGE však nepřináší jen perfektní vzhled a příjemný sametový materiál. Tato sedací souprava je vyrobena z kvalitního bukového dřeva a MDF desek, což ji činí pevnou, stabilní a odolnou vůči běžným opotřebení. Pro zajištění pohodlí byla sedací souprava vybavena pěnovou vrstvou, která nabízí 10 cm pružiny a 5 cm 24 DNS.

Potahy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je navíc snadno čistitelný suchým způsobem. Všechny tyto prvky již samy o sobě zaručují, že se budete moci radovat z této kvalitní rohové sedací soupravy po mnoho let.

Polštářky jsou součástí

Pořízením sedací soupravy IMAGE získáte kromě dřevěné konstrukce a prvotřídního materiálu také dva polštáře o rozměrech 45 x 45 cm, které vám poskytnou další pohodlí a dokonale doplní celkový vzhled vašeho obývacího pokoje.

Kromě všech uvedených vlastností je tato sedací souprava navíc vybavena pevným polštářem na sezení a záda a matnými černými kovovými nohama, které ji nejen upevní a posílí, ale také jí dodají nadčasový designový vzhled.

Na sedací soupravu IMAGE se můžete spolehnout, že vám přináší nejen vysokou míru pohodlí, ale i kvalitní zpracování, odolnost a designově moderní provedení. Navíc s objednáním této sedací soupravy neváhejte, protože většinu zboží asortimentu Atcomplet.cz získáte s dodáním do 48 hodin. Získat svou vysněnou rohovou sedací soupravu v antracitovém provedení tak není žádný problém.