Jednolůžko PARIS 90×200 – pohodlný a stylový spánek pro jednu osobu
Jednolůžko PARIS 90×200


Jednolůžko PARIS 90×200

Jednolůžko PARIS 90x200

O lůžku

Jednolůžko PARIS 90 × 200 s kovovou konstrukcí v provedení stříbrná je dobrou volbou do podnájmů či studentských pokojů. Výška sedu lůžka je 42 cm, doporučený rozměr roštu a matrace 90 × 200 cm.

K jednolůžku PARIS je možné pořídit noční stolek PARIS, toto jednolůžko si oblíbí především mladí lidé.

Proč si vybrat jednolůžko PARIS 90×200

  • Moderní design – Lůžko z kovu bude v pokoji vypadat velmi moderně.
  • Pohodlný spánek – Pevná stříbrná konstrukce lůžka a příjemná výška sedu 42 cm jsou jen dalšími přednostmi.
  • Kombinovatelnost – K jednolůžku stačí pouze přidat rošt a matraci v rozměru 90 × 200 cm a vychutnat si zasloužený odpočinek. Pro ještě větší pohodlí při odpočinku si můžete pořídit i noční stolek PARIS, také z kovu.
  • Romantická atmosféra – Kovová jednolůžka si oblíbí mladí lidé, především pak dospívající dívky, v pokoji spolu s nočním stolkem a dekoracemi navodí romantickou atmosféru.
  • Vhodné pro každý prostor – Kovové jednolůžka PARIS poslouží v každém prostoru.

Pro koho je jednolůžko PARIS vhodné?

Pokud sháníte lůžko do podnájmu či studentského pokoje, zajisté vám bude vyhovovat jednoduché lůžko z kovu. Jednolůžko PARIS 90 × 200 s kovovou konstrukcí bude v pokoji vypadat velmi moderně. Kovová jednolůžka si oblíbí mladí lidé, především pak dospívající dívky, v pokoji lůžko spolu s nočním stolkem a dekoracemi navodí romantickou atmosféru.

.

Noční stolek PARIS

Noční stolek PARIS

Noční stolek PARIS je dokonalý doplněk k lůžku PARIS. Jeho kovová konstrukce se stylovými ozdobami se navíc skvěle hodí do romantických ložnic. Noční stolek má praktickou velikost – 40 × 40 × 58 cm (š × h × v).

Zjistit více o noční