Forbyt Kuchyňská chňapka Dots – praktická ochrana při vaření


Forbyt Kuchyňská chňapka Dots

Ozdobná, ale praktická

Forbyt Kuchyňská chňapka Dots je nejen krásným kouskem do vaší kuchyně, ale také velice praktickým pomocníkem při vaření. S chňapkou už nikdy nebudete mít obavy, že se spálíte, protože dokonale ochrání vaše prsty, zápěstí i část ruky.

Vysové rozměry pro lepší ochranu

Jednou z největších výhod chňapky je právě její velikost – má rozměry 18 x 28 cm, což ji dělá skvělou volbou pro větší hrnce či pekáče. S chňapkou Forbyt už nebudete muset používat hadry, utěrky či kuchyňské rukavice a vaření bude pro vás naprosto bezpečné.

Praktické poutko i magnet

Chňapka je vybavena praktickým poutkem na zavěšení, takže ji budete mít vždy rychle po ruce a ušetříte si tak místo v kuchyni. Navíc je tato kuchyňská pomůcka opatřena magnetem, takže ji můžete snadno připevnit třeba na ledničku či troubu.

Decentní a klasický motiv

Forbyt Kuchyňská chňapka Dots není jen praktickou pomůckou, ale také skvělým doplňkem do vaší kuchyně. Její decentní, a přesto moderní motiv s puntíky se hodí k jakémukoli interiéru vaší kuchyně. Navíc se hodí jako dárek pro vaši maminku, babičku, nebo kamarádku, která ráda vaří.

Zkuste chňapku Forbyt a už nikdy se nebudete muset bát popálit si ruce při vaření!

Kupte si Forbyt Kuchyňskou chňapku Dots zde.