Expedo Vitrína FILING: Kombinace Dubu artisan a Černé barvy v rozměrech 60x190x40 cm


Rovné linie a industriální styl

Expedo Vitrína FILING je nádherným příkladem toho, jak může být nábytek harmonický a zároveň dotvářet atmosféru industriálního stylu. Rovné linie vitríny ihned zaujmou na první pohled a vyjádří charakter výrobku.

Kvalitní dýhovaná nábytková deska
Vitrína FILING je vyrobená z kvalitní dýhované nábytkové desky s ABS hranou. Ta nejen chrání vitrínu proti mechanickému poškození, ale i proti vniknutí vlhkosti. Tuto kombinaci lze vidět při prvním pohledu na vitrínu, když se zaměříte na její pevnost a opotřebení.

Dostatek úložného prostoru

Za částečně prosklenými dvířky vitríny naleznete dostatek úložného prostoru v podobě čtyř dýhovaných polic a jedné skleněné police. S plastovými úchyty pro snadnější manipulaci, které jsou součástí balení, můžete nejen snadno uspořádat nábytek, ale i naši vitrínu snadno přemístit na jiné místo.

Doporučení k produktu
Všimli jste si, že chcete-li dosáhnout plného potenciálu navrhování v industriálním stylu, je vhodné kombinovat vitrínu s dalšími produkty řady FILING. Kombinovat můžete Vitrínu Filing s dalšími produkty jako jsou stoly, skříně nebo regály.

Shrnutí informací

V kategorii vitrín vyniká tato vitrína svým neobvyklým výrobním postupem. Dýhovaná deska, sklo a PVC jsou hlavní materiály použity při výrobě této vitríny. S rozměry 60x190x40cm má vitrína dostatek úložného prostoru a s kombinací dýhové desky a ABS hrany, která chrání proti vlhkosti a mechanickému poškození, vidíme, že se produkty z FILINGu opravdu pracuje v detailu.

Nákup vitríny Filing

Expedo Vitrína FILING

-JZ-