Dekornik dětská tapeta Simple Stars – stvoří kouzelnou atmosféru v pokoji!

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné tapety od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Tapety jsou dodávány v pruzích 50 x 280 cm a jsou vhodné pro většinu standartních bytů. Nemusí se tak nic složitě vyměřovat a řezat. Na vzor jednoduše navážete dalším pruhem tapety. Stačí jen lepit pruh od stropu a vzor se uzavře.

Nakupujte zde:

Tapetu Simple Stars můžete zakoupit na stránkách Skvělý Nábytek. Pro více informací o produktu a nákup klikněte na následující odkaz: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/detska-tapeta-50m280-cm-simple-stars-dekornik-3.

Dekornik dětská tapeta Simple Stars

Tapeta Simple Stars od značky Dekornik je nejen originální, ale také bezpečná pro děti. Tapety jsou certifikované dle normy EU a neobsahují škodlivé látky. Materiál tapety je pevný a odolný, což zajišťuje snadnou aplikaci a odstranění bez poškození stěny.

Dekornik dětská tapeta Simple Stars

Tapeta Simple Stars od značky Dekornik je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, designové a bezpečné řešení pro dětský pokoj. Přijďte se inspirovat do naší nabídky a vyberte si tu nejkrásnější tapetu pro vaše děti. Budou na ni rádi koukat a dívat se na ní, co všechno se na ní skrývá.