Červený dětský ručník z froté bavlny Södahl Fox – ideální koupání pro malé vyznavače zvířat!


Červený dětský ručník z froté bavlny Södahl Fox

Ideální koupání pro malé vyznavače zvířat!

Koupání je pro mnoho dětí spíše noční můrou, ale když jim předložíte tak roztomilý doplněk do koupelny jako je červený dětský ručník z froté bavlny Södahl Fox, koupání se pro ně stane zábavou!

Vyroben z 100% přírodní bavlny, garantuje vysokou kvalitu a potěší vaše děti hravým designem. To nejtěžší bude vymanit je z koupelny, když začnou hrát si s plyšovými přáteli z kolekce Magic Forest.

Michelle Carlslund stvořila rozkošnou kolekci dětských dekorativních polštářků, plyšáků i textilu do koupelny s názvem Magic Forest, které přinesou do vašeho domova les plný zvířat a přírodních motivů.

Kolekce Magic Forest je pro děti zábavná a pro rodiče praktická. Polštářky ze série lze snadno používat i na cestách, do auta nebo třeba do restaurace, když je potřebujete zabavit.

Výrobek je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu. Vaše dítě se tak bude moci těšit ze zábavy a vy si budete moci být jisti, že koupili jste mu kvalitní a ekologický produkt.

Pokud si tedy chcete pořídit dárky k narozeninám, nebo jen potřebujete vylepšit koupelnu svého malého potomka, zkuste kolekci Magic Forest a s ničím nešlápnete. Výrobek je vybaven značku CE, jedná se tedy o ověřený produkt z evropské dílny.

A když už jsme u toho narozenin, není lepší doba pro nákup tak kvalitního a roztomilého daru než právě teď? Objednejte si červený dětský ručník z froté bavlny Södahl Fox hned teď na www.vybirejnabytek.cz!