BIZZOTTO Barová židle CROSS 0743231 – Komfort a design v jednom kousku


O PRODUKTU

Designová přírodní židle CROSS od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Židle tvoří rám z masivního jilmového dřeva. Konstrukce je složena ze 4 nohou, které jsou navzájem propojeny dalšími dřevěnými prvky, což zajišťuje židli maximální nosnost a stabilitu. Nohy přecházejí v sedák, který je vycpán pro příjemnější sezení a potažen přírodním ratanem. Opěrnou část tvoří 2 zadní nohy přecházející ve spojující opěrku a velmi efektní tenké dřevěné pláty spojeny ve tvaru X.

S ČÍM SLADIT

CROSS má jedinečný design, který vás okouzlí. Díky svému rustikálnímu vzhledu můžete krásně zasadit do venkovského sídla, ale rozhodně neudělá ostudu ani v moderním městské bytě. Krásně se bude hodit k baru v bílém laku nebo s přírodními deskami ve světlém provedení.

BIZZOTTO Barová židle CROSS 0743231

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál konstrukce: masivní jilmové dřevo
  • Barva konstrukce: světle šedá/hnědá/přírodní
  • Povrchová úprava: polyuretanový lak
  • Materiál podsedáku: ratan
  • Rozměry vxšxh: 118x51x52 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Péče: pravidelně ošetřovat balzámem na lakované povrchy, případné nečistoty utírat vlhkým hadříkem

Montáž: není nutno, dorazí složeno

Pokud hledáte kvalitní barovou židli, která nejen skvěle vypadá, ale zároveň je i velmi pohodlná, pak je BIZZOTTO Barová židle CROSS 0743231 tou správnou volbou. Produkty od tohoto italského výrobce se vyznačují nejen vysokou kvalitou a precizností zpracování, ale rozhodně nezůstanou přehlédnuté a ozdobí váš interiér.

Chcete si BIZZOTTO Barovou židli CROSS 0743231 zakoupit hned teď? Navštivte prodejní stránku produktu zde: BIZZOTTO Barová židle CROSS 0743231