BellaText – šedá kuchyňská utěrka s motivem konvičky – sada 3 ks (50 x 70 cm)

Utěrky jsou nepostradatelnou součástí domácnosti. Proto zajisté oceníte tuto praktickou sadu tří kusů. Utěrky jsou vyrobené z kvalitní savé bavlny, která zaručuje dlouhou barevnou stálost. Nezanechávají vlákna na nádobí a pyšní se vynikající leštícími vlastnostmi. Vyrobeno v České republice.

Kvalitní matéria

BellaText představuje kvalitu v oblasti textilu pro domácnost. Tyto utěrky nejsou výjimkou. Vyrobené z kvalitní bavlny jsou měkké na dotek a savé. Díky tomu dokonale utřou vlhkost na sklenicích i talířích i úspěšně zlikvidují jakékoli stopy jídla.

Vynikající leštící vlastnosti

Žádné žmolky ani vrbice. Maximálně dokonalé lesknutí nádobí. Tyto utěrky jsou praktické, protože nezanechávají žádné stopy na nádobí. Vaše kuchyně bude vypadat vždy dokonale.

Praktická sada 3 ks

Tato praktická sada tří kusů zajistí, že budete mít vždy čisté utěrky k dispozici. Sada obsahuje tři utěrky s rozměrem 50 x 70 cm. Skvělá velikost pro každou kuchyň.

BellaText kuchyňská utěrka konvička šedá 50 x 70 cm – sada 3 ks vám může pomoci udržet vaši kuchyni v dokonalém stavu. Ušetřete si problémy a zkuste tuto sadu již dnes. Koupit ji můžete na webu Crosta.cz.

BellaText utěrky

Tento produkt si získal velkou oblibu u našich zákazníků. Pokud hledáte kvalitní utěrky do kuchyně, neváhejte a zkuste je také. Udělejte si z domova místo, kde se budete cítit skvěle s BellaText kuchyňskými utěrkami.