Autronic představuje francouzské křeslo ASB-025 CRM v krémové barvě

Autronic přináší na trh novinku v podobě francouzského křesla ASB-025 CRM v krémové barvě. Toto křeslo oslní svými výraznými dekorativními vtahy s knoflíky na sedáku a plnými zaoblenými tvary. Jeho elegantní design učiní z každé místnosti útulné a stylové prostředí.

Materiál křesla

Jaký materiál byl použit pro výrobu tohoto křesla? Potah je ze středně hrubé látky v trendy tmavě krémovém odstínu. Jeho kostra je z překližky a výplň z kvalitní PU pěny. To zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost křesla.

Nohy křesla

Nohy jsou z masivní břízy v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem. Ukotvené jsou do spodní části kovovými černými patkami, což zvyšuje jejich pevnost. Takové ladění dohromady s krémovým koženým čalouněním je k jeho stylu naprosto ideální.

Výška křesla

Světlá výška křesla je 25 cm díky čemuž vypadá snadno a vzdušně. Křeslo je celočalouněné, lze ho použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti. V obou případech bude nepřehlédnutelný a pohodlný solitér.

Doplnky křesla

Pro chladné večery si vyberte z celé nabídky dek, které doplní toto stylové křeslo. Toto francouzské křeslo bude dokonalým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice, pracovny, nebo i kanceláře. Díky svému jedinečnému designu si jistě získá srdeční místo v každé místnosti.

Využijte příležitost a zakupte si toto úžasné křeslo. Kupte si ho nyní přes nákupní centrum Autronic a dopřejte si jedinečný zážitek z pohodlí a luxusu při odpočinku. Navíc není to jen křeslo, ale také zajímavý designový prvek do každého interiéru.

Francouzské křeslo

U nás v e-shopu naleznete širokou nabídku nábytku, které dokonale ladí s touto novinkou. Věříme, že si u nás vyberete a z podniků nábytek, kde se tato značka prodává si vyberete to své vysněné křeslo.