Jak zjistit product key

Hodnocení uživatelů: / 12
NejhoršíNejlepší 

   Potřebujete-li z nějakého důvodu zjistit product key instalovaného operačního systému, např. při ztrátě licenčního štítku a nutnosti reinstalovat systém existuje jednoduchý způsob.

   Potřebujete-li z nějakého důvodu zjistit product key instalovaného operačního systému, např. při ztrátě licenčního štítku a nutnosti reinstalovat systém existuje jednoduchý způsob.

   (text je sub-článkem k článku "Jak znovulegalizovat Windows při ztrátě licenčního štítku")

  • Použijte software

   Na internetu existuje mnoho programů které dokáží v okamžiku vypsat produktové číslo systému na kterém jsou spuštěny. Vypíšeme si 2 jednoduché free programy k tomuto určené. Jejich ovládání spočívá pouze v tom, že program spustíte, poté se zobrazí žádané informace.

  • ProduKey (aktuálně verze 1.65) - download a web zde . Zobrazí klíče k: Win XP/ME/2000/Vista/7/8/Visual studio/MS Exch. server, Office
  • Windows Product Key Viewer (aktuálně verze 1.05) - download a web  zde . Zobrazí klíče k: Win 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista/7/8

inf39   Product key umí zobrazit nepřeberné množství dalších programů, např. i jako vedlejší produkt to zvládají mimo jiné často diagnostické nástroje (AIDA, EVEREST apod.)

   Pro zjištění product key použijte pro ověření vždy alespoň 2 nezávislé softwary, vyloučíte tak možnost chybného přečtení klíče, které se občas vyskytuje. Například ProductKey Viewer má ve verzi 1.5 zřejmě chybu v programování a zaměňuje pozici 2 znaků v produktovém klíči pro W8. 

poslední aktualizace 11.01.2014

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    WWF  BOINC     Planetary Annihilation
Copyright ©2008-2016 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme, template conversion by Yeah(c)
i-skladka run an Open Source CMS system Joomla! | Site map: Site map | Compatible with:
FirefoxIE7, 8SafariOperaGoogle Chrome
[CNW:Counter]