Jak mě bezdůvodně zbuzerovala nudící se hlídka dopravní policie

Občas jsem svědkem situací, které prostě hlava nebere. Občas z těch situací mám i nateklou žilku, ale jsem od přírody klidná povaha, takže to tím obvykle končí. Avšak na nějakém chytrém webu plném psychologických keců ála Ona dnes apod. jsem četl, že prý by lidé měli ventilovat, že prý se pak uleví a i žilka splaskne... Tak jsem se rozhodl stát se uvědomělým občanem dbalým svého psychyckého zdraví a ventilovat...

Ventil je snůška extrémně vulgárně, ještě za "tepla" popsaných situací, doporučuji proto vůbec nečíst cokoliv v této sekci publikované.

 

   Jak mě bezdůvodně zbuzerovala nudící se hlídka dopravní policie

   Sobota, cca 15:30. Jedu z práce z jedné nemalebné vesničky kde výpomocně vykonávám jednou za čas činnost a tím více přispívám do státního fondu na ty skurvysynský zlodějský vyžírky ve státním aparátu a dávám kousek vejplaty i tomu zamrdanýmu dementovi v bílej čepici kterej se ještě se svou kolegyní tak neskutečně nudil, že se rozhodl pro potěšení z buzerace ohrožovat provoz na pozemní komunikaci. Mimo jiné. (možná chtěl jen udělat dojem na tu negeru co asi zaučoval).

   Takže ještě jednou, sobota cca 15:30 jsem ca 200metrů od značky ukončující obec a po levé straně si všímám fízlovský dodávky znuděně stojící ve vedlejší ulici číhající místní piráty. Bohužel piráti nikde, ani já nebyl pirát, nicméně měl jsem zaprášené auto (z projíždějících náklaďáků ze stavby kolem místa kde parkuji) a to byl evidentně impuls. V zrcátku jsem si všiml jak se na mě z vedlejší zavěsil nejprve nějaký děda v nové Fábce, a následně nás oba začala stíhat fíźlova lidová dodávka...

   No bylo mi jasný, že ten zmrd si chce při sobotě léčit komplex, někoho blafnou, a že chce jít po mě. Takže jsem přesně pintlich dodržoval rychlost a všechny předpisy, líp jak v autoškole. Tušil jsem sice, že je to nezastaví, ale nechtěl jsem jim dávat důvod, proč taky. Děda ve Fábce se na mě lepil asi 1km jízdy metr od zádě mého fára.. V očích smrt, ruce křečovitě na volantu a hlavu nalepenou na skle. Nebylo mi jasný proč tak blízko, ale řikal jsem si, že třeba by mohl fízl vysvětlit, že 1metr v 80 - 90Km/h opravdu nesplňuje pojem bezpečné vzdálenosti, nicméně to fízl nechal bejt. A já brzy pochopil proč...

   Tak asi po 1km jízdy jsem odbočoval na tah směrem na Plzeň, děda si to valil dál někam pryč a fízl samozřejmě za mnou, přesně dle očekávání. Tak jedu tak nějak v klidu 90tkou, sobotní provoz velmi mírný, a sleduju toho vymaštěnýho imbecila za mnou. Ano teď jsem pochopil, proč byl děda nalepenej na mojí prdeli a div nedostal mrtvici... talčil ho tam ten skurvysyn fízlovskej. Tlačil dědu a teď se tlačil na mě. Jeli jsme po silnici 1 . třídy na Plzeň a debil v dodávce neustále za mnou ca 2 - 3 metry. Prostě čůrák tlačil abych na to šlápnul na poloprázdný silnici... No sral jsem na něj na kreténa i když jsem měl cuky dupnout na brzdu aby se ten skurvysyn rozmrdal, ale pak si řikám, srát na něj na čuráka, mam svoji káru rád, on v tom má kameru je to fízl, navíc pěkná sobota, slíbil jsem psovi procházku... fakt je, že bych to prostě horko těžko uhrál... myslim to že sem dupnul na tu brzdu. Tak si jedu dál, čůráka ignoruju. Stav zůstal ca 10 kilometrů, pak se fízlomrd nasral a pustil maják se stopkou. Na půl koutku jsem se usmál jak jsem toho imbecila dokonale odhad, zastavim a čekam až přijde kretén. Chce papíry a dává dejchat. No auto je cajk, chlast žádnej, je evidentně zklamanej, nic nemá. Ale čumí do techničáku jak kdyby si v hlavě převracel písmenka tak aby dávaly smysl a ptá se kdy sem prej jako koupil auto... (no docvaklo mi že je to nasranej imbecilní zamindrákovanej kretén, kterej bude dělat potíž, že auto je v polopřevodu). Tak na něj čumim na čůráka nepřítomě s hlavou opřenou o ruku která je loktem zapřená o rám dveří, povídám "nevim" a řikám si, že to je fakt takovej dement že to svět neviděl. viz body:

  1. vytipuje si auto protože je zasraný prachem, tak to teda musí bejt ňákej strašnej zločinec v něm... prostě kretén
  2. ohrožuje bezpečnost provozu na pozemní komunikaci absolutním nedodržení bezpečné vzdálenosti čůrák zmrdanej, toto aplikuje i na auto jež nemá v plánu v budoucnu zastavit s cílem vyprovokovat jeho řidiče k překročení povolený rychlosti.
  3. provádí tak nátlak a snaží se dostat vozidlo a jeho řidiče do takové situace aby porušil dopravní předpis
  4. když mu nic z toho nepomůže a zjistí že se spletl ve svém úsudku, tak přesto zastavuje absolutně bezdůvodně občana jež neporušil žádný předpis, jež má auto v pořádku a chce flastrovat za to, že auto hnije v polopřevodu.

   Jistě chápete co to musí bejt za imbecilního imbecila dementního kreténa kterej někomu jako jsem já, (býval jsem narcista a bylo to semnou težký, teď už jsem ale dokonalej, víte) chce nahnat strach tím, že píše záznam o přestupku na správní orgán ohledně auta v polopřevodu...

   No prostě čůrák, kterýho já živim co mě okrad o 15 minut času při krásný sobotě. Doufám že až se bude zase srát na něčí prdel, rozsračkuje se o ni a chcípne.

   Ne, prostě nepochopim jak si vůbec může nějaká svině kterou já živim dovolit zastavovat absolutně bez důvodu a bez záminky slušnýho člověka, zdržovat ho, okrádat o drahocenné volno a vyhrožovat nějakejma přestupkama navíc když při tom on sám po celou dobu ohrožoval život můj a ostatních účastníků provozu.

   poznámka: Z textu to možná vypadá, že jsem jakýsi šílenec a mám plnou hubu keců, ale komunikace s tím debilem v tomto duchu neprobíhala, proč taky. Omezili jsme to na slovo "nevim". Víc nebylo třeba. Taky jsem měl za pasem kvér s 15ti ostrejma a nevylít ani jeden. Jsem opravdu mírumilovnej člověk, jen prostě nemám rád kretény, zmrdy, zloděje a sráče co se do mě serou ať už si o tom oni sami myslej co chtěj.

   druhá poznámka: Imbecilní ichtyl sepsal záznam o přestupku jež půjde dál na úřad. Mám asi tak 3 možnosti které mě napadají jen tak z hlavy jak s tim v rámci zákona vyjebat v případě, že se na to náhodou úředník nevyjebe sám. Každopádně pokud ne, tak tuhle buzeraci si ještě vychutnám...

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome