SONY vs. (George Hotz) World (Archiv)

sonyps3   !! článek archivu 08/11. Může být omezena vypovídající hodnota !! Přiznám se, že kauzu společnosti SONY, která se pere s jakýmsi šikovným klučinou, jež si v internetovém světě přezdívá "Geohot", sleduji jen velmi zběžně. Musím ale uznat, že pod tíhou stále se objevujících nových informací v rámci pokroku této kauzy, mě nutně napadá zamyšlení nad jednáními která probíhají a jejich následnými výsledky.

 

 

Číst dál: SONY vs. (George Hotz) World...

Jak jsem jednal s O2, aneb jak jedná O2

o2   !! článek archivu 09/10. Může být omezena vypovídající hodnota !! Dostal jsem se do situace, kdy jsem v celkem krátkém časovém období řešil se společností O2 několik požadavků. konkrétně zrušení smlouvy, žádost o aktivaci další služby a novou objednávku. V obchodním styku klient a společnost naprosto běžný, spíše základní proces jež nepotřebuje komentáře. Ovšem jak už samotná existence tohoto článku napovídá, tentokráte si to okomentovat skutečně zaslouží.

 

Číst dál: Jak jsem jednal s O2, aneb...

Máme pomalé počítače... (úvaha) (Archiv)

uvahapc   !! článek archivu 08/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! Nutkání napsat článek na toto téma se mě zmocnilo teprve nedávno a to čistě náhodou, když jsem se podíval na status nějakého distribuovaného výpočtu, kterému se moje PC v dané chvíli naplno věnovalo a jeho procentuelní pokrok se rovnal řádově dvěma tisícinám procenta každou sekundu počítání. Napadlo mě v té chvíli, jakou asi část celku můj počítač odešle až výpočet dokončí? Také jsem si vzpoměl na vášnivou debatu kterou jsem vedl u piva před delší dobou ještě s několika kamarády na téma výkonu procesorů, kde oni nadšeně jásali nad pokrokovou architekturou a násobného zvýšení výkonu u procesorů Intel(r) Core2 a já chladně konstatoval, že je nutný exponenciální výkonnostní nárůst...

 

 

Číst dál: Máme pomalé počítače......

Europa-Park aneb dvojí adrenalin a super zážitek (Archiv)

ep   !! článek archivu 07/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! Máte rádi všemožné atrakce, vláčky, horksý dráhy, adrenalin apod.? Mno pokud ano, víte o čem je řeč, pokud ne i tak to stojí za zkoušku. Výsledný zážitek je nadevšechny očekávání. Zapomeňte na Matějskou, vrhněte se do toho po hlavě. Třeba rovnou na místo kde trůní nejvyšší a nejrychlejší horská dráha v Evropě - Europa-Park.

 

 

Číst dál: Europa-Park aneb dvojí...

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome