Malá úvaha nad náboženstvím aneb, proč je stále trpěno největší zlo v dějinách rasy (Archiv)

naboz   !! článek archivu 08/13. Může být omezena vypovídající hodnota !! Ne, netřeba se obávat, nebudu zde odsuzovat Islám, jak je to dnes často na pořadu dne. Moje malé zamyšlení se týká náboženství obecně - jeho podstaty. Musím se ale přiznat, že jsem zapřísáhlý ateista (i když je to možná trochu oxymóron) tedy můžete odhadnout, v jakém duchu bude text postaven. Malé zamyšlení nad smyslem a nesmyslem víry, sdružování se v institucích víry a obecné podpory víry.

Číst dál: Malá úvaha nad náboženstvím...

Zamyšlení - videohra, aneb využití volného času a význam pro společnost (Archiv)

girls   !! článek archivu 9/09. Může být omezena vypovídající hodnota !! Je velmi pravděpodobné, spíše jisté, že člověka který tráví velké množství času pozorováním monitoru napadne otázka, zda-li by nebylo užitečnější dělat něco jiného, třeba alespoň chvíli. Taková otázka obvykle přichází po několikahodinové "pařbě" kdy daný "pařan" zjistí, že je další den v trapu a on vlastně krom několika fragů, případně pár questů nic užitečného neudělal.

Číst dál: Zamyšlení - videohra, aneb...

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome