Quake Champions - dojmy z bety

quakechamp

   Hned na začátek se sluší říci, že je to dobrý.  Je to z většiny Qák a to je fajn, protože mám Qáka III rád a dodnes u něj trávím čas, alespoň na lankách když už nic jiného. Pak taky dávám pár her týdně v Quake Live, a obecně mám v Qákovi ať už Live, nebo III několik stovek tisíc fragů. Nicméně nejsem v tom kdovíjak dobrej a z tohoto pohledu, řekl bych nooba hrajícího dlouhodobě Qáka budu popisovat dojmy z otevřené bety (do té zavřené mě bohužel nechtěli).

 

Číst dál: Quake Champions - dojmy z bety

Mass Effect 3

me3   Je to tady znovu. Mass Effect v pořadí třetí a závěrečný díl Sci-Fi  trilogie nedávno vyšel a rozhodně nedělá ostudu předchozím dílům, ba naopak. Překonává je takřka v každém aspektu. Vtáhne hráče snad více než předchozí díly do svého universa a nepustí, dokud se nestane něco zásadního. V tomto případě to můžou být jen dvě věci záchrana galaxie, nebo výpadek elektrického proudu..? ; ) Tak vzhůru do boje, je potřeba udělat pár těžkých rozhodnutí které nikdo nedokáže lépe než vy. Pobít co se do cesty postaví, a zjistit jak se to má s naším vesmírem! Času je málo.

 

Číst dál: Mass Effect 3

StarCraft II bez obalu, aneb to mi vysvětlete těch 95% někdo pls

sc2   Nad tímhle povídáním jsem nějakou dobu přemýšlel. Nikoliv snad nad obsahem, ale nad jeho "vydáním". Totiž, zvlášť kvůli téhle gamesce jsem prolézal desítky Českých a zahraničních herních serverů s cílem najít nějakou odchylku v závěrečném hodnocení, no nenašel jsem. Hodnocení pod 90% takřka neexistuje. Průměr je ve skutečnosti ještě výš, někde na 95ti procentech. Taková hra, to už musí bejt něco. Něco opravdu výjimečnýho, revolučního, zásadního a taky, v herní terminologii prostě imba mega giga pecka super nářez. No, jenomže neni... bhe. A teď teda fakt nevim, jestli je něco špatně se mnou, nebo s komunitou recenzentů hm...

 

Číst dál: StarCraft II bez obalu, aneb...

Mass Effect 2

me2   Ááá, pokračování geniální gamesky Mass Effect konečně před několika týdny dorazilo na pulty obchodů a já, pln natěšení a očekávání, jsem se také zahryznul do tohoto titulu s velkou grácií. Nebudu Vám lhát, v práci bylo trochu volna a tenhle mazec mě k sobě strhnul na dobrých 30 hodin v kuse. A nepustil. Všechno se vyvíjelo slibně, hra je super, nicméně... nicméně po dohrání jsem si i přese všechny její kvality zavzpomínal se slzou v oku na první díl... Proč ME2 vypadá jakoby v půlce vývoje developeři usekaly vývojářům ruce a titul pustili ven...?

 

Číst dál: Mass Effect 2

Do jisté míry geniální hry...

djgh   Naprosto jednoduché... stejně jako spousta lidu i já si občas zahraji nějakou tu gamesku. Jako menší, jsem hrál více než občas a pod rukama mi prošlo spousta titulů. Protože jsem už jako začínající hráč měl na kvality počítačové hry velmi vysoké nároky, už v útlém věku jsem odfiltroval kvanta průměrných a podprůměrných titulů a v povědomí mi zůstávali ty kvalitnější dílka. Dnes na hry nahlížím ještě náročněji a když nějakou tu hru začnu hrát, musí to být opravdu něco extra aby mě to nepustilo a já dílko dohrál do zdárného konce. Na hrách obvykle hledám něco inovativního, nějaký ten element, který hru odlišuje od průměru.

 Poslední aktualizace 19.02.2012

Číst dál: Do jisté míry geniální hry...

    Podporuji:                                                                                                               A tesim se:
    BOINC   Happy Eund (zeleny sport)   EU Fuck You
Copyright ©2008-2017 i-skladka.cz All Rights Reserved. Contact: i-skladka@tiscali.cz. Basic template by RocketTheme
i-skladka run an open source CMS system Joomla! | | Compatible with:
FirefoxIE 11SafariOperaGoogle Chrome